עורך דין חוזים בראשון לציון

כל אחד מאיתנו נתקל מפעם לפעם בצורך לחתום על חוזים, אם במסגרת מקום העבודה ואם במסגרת עסקים שאנחנו עושים ואם במסגרת רכישת או מכירת נכס מקרקעין.

 

החוזה עליו אנחנו חותמים הינו מסמך משפטי מחייב את הצדדים לו, (אלא אם כן, החוזה נחתם באיום, עושק, הטעיה, טעות) ועל הצדדים לנהוג עפ"י ההסכמות שסוכמו בחוזה.

 

על מנת שחוזה ישקף את רצון הצדדים וימנע ככל הניתן מחלוקות עתידיות בין הצדדים, מומלץ לערוך את החוזה באמצעות עורך דין שעוסק בדיני חוזים ושזה תחום מומחיותו.

 

עורך דין ארנסט גדייב הינו עורך דין חוזים בראשון לציון ומשרדו מלווה צדדים לחוזים, החל משלב המשא ומתן ועד לשלב חתימת החוזה, והכל תוך מענה מהיר, יעיל ואפקטיבי ללקוח. עורך דין גדייב עורך מגוון חוזים שתחומים שונים, הן בתחום דיני העבודה (הסכמי עבודה), הן בתחום החוזים עסקיים והן חוזים בתחום המקרקעין והנדל"ן.

 

עורך דין גדייב מזהה את צרכי הלקוח ומשקף את רצונותיו בחוזה, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח והגנה מרבית על זכויותיו. בנוסף לכך, דואג עורך דין גדייב "לשמור" משפטית על הלקוח כדי שלא יהיה חשוף לנזקים ו/או תביעות משפטיות עתידיות מהצד השני.

 

עורך דין גדייב אף מייצג לקוחות בתביעות משפטיות להפרת חוזים, בתביעות משפטיות לאכיפת חוזים, בתביעות לביטול חוזים וקבלת פיצויים בגין הנזק שנגרם כתוצאה מהפרת החוזה.

 

בנוסף לכך, מעניק עורך דין גדייב ייעוץ משפטי ללקוחות ששוקלים להפר חוזה או שבטוחים שהחוזה עימם הופר בשל הפרתו היסודית או שלדעתם המדובר בחוזה שנחתם מתוך לחץ, איום, עושק, טעות או הטעיה ולכן רצונם לבטל את החוזה.


עורך דין גדייב הינו עורך דין חוזים בראשון לציון, והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין הקשור לתחום דיני החוזים. 

ארנסט גדייב

פרטי התקשרות

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  050-3966629

 03-5089040
 03-5089055
  רח' רוטשילד 55, (בית אלברט)     ראשל"צ