עורך דין לקניית דירה

עבור רוב רובם של האנשים קניית דירה הינה העסקה הגדולה ביותר שהם יבצעו במהלך חייכם. מלבד הסכומים הגבוהים המעורבים בה, מדובר  בצעד משמעותי עבור כל אחד ואחד מאיתנו. לכן , אנחנו ממליצים  לקבל ייעוץ משפטי וליווי צמוד של עורך דין לקניית דירה החל משלבי המשא ומתן לקניית הדירה ועד לביצוע העסקה בפועל, על מנת שעורך הדין יערוך עבורכם את כל הבדיקות המקדמיות הנחוצות בקשר לנכס, וישמור על האינטרסים שלכם בביצוע עסקת המכר אשר יגולמו  בחוזה הרכישה. משרדנו מלווה הן מוכרים והן רוכשים של דירות מיד שנייה ודירות מקבלן, וישמח להעניק לכם ייעוץ משפטי מקיף ולייצג אתכם עד להשלמת עסקת המכר על הצד הטוב ביותר.

בדיקות מקדמיות

עסקת קניית דירה שונה באופן מהותי מכל עסקה אחרת שביצעתם בעבר או שתבצעו בעתיד. בעסקה זו מעורבים גופים רבים כגון רשם המקרקעין, רשם המשכונות, בנקים, ומוסדות רלוונטיים נוספים, וכן חלים עליה חוקים, תקנות, זכויות וחובות אשר מומלץ להכירם מבעוד מועד טרם ניהול משא ומתן לרכישת או מכירת דירה. לצורך הדוגמא, בטרם עריכת חוזה המכר יש לבצע בדיקות מקדמיות שונות בקשר לרישום הזכויות בנכס, בין אם בלשכת רישום המקרקעין (טאבו), במנהל מקרקעי ישראל ובין אם ברשם המשכונות. מטרת הבדיקות המקדמיות לוודא, כי הנכס רשום על שם המוכר וכן שלא חלים על הנכס שעבודים, עיקולים, חובות, הערות אזהרה וזכויות צדדי ג' של בעת הנכס. לא פחות חשוב ואפילו מומלץ לבצע בדיקה מקיפה בקשר לחריגות בנייה או ליקויים בנכס, ככל שהם קיימים, ולבחון את תיק הבניין ברשות המקומית, וכן לבדוק את נושא היטל ההשבחה, כמו גם  מס הרכישה ומס השבח אשר יכולים לחול על הנכס, אם בכלל, בבביצוע העסקה. לצורך כך עומד לרשותם עורך דין ארנסט גדייב עורך דין לקניית דירה, אשר יסייע לכם בביצוע כלל הבדיקות הנדרשות לפני החתימה עם הסכם המכר על מנת שתהיו בטוחים שהינכם מבצעים עסקה כדאית מכל הבחינות.

עורך דין לעריכת חוזה מכר מקרקעין

עורך דין ארנסט גדייב עורך דין לקניית דירה ייצג אתכם מול הצד השני בניהול משא ומתן לרכישת או מכירת הדירה ובניסוח הסכם מכר שיהיה לשביעות רצונכם ובהתאם לחוק, תוך שמירה על האינטרסים שלכם. הוא אף ידאג לשמירת זכויותיכם, לרבות הבטחת תשלומים, מועדי התשלום, רישום זכויות, מסירת החזקה בדירה, תשלומי המיסים ועוד. עניין חשוב נוסף עליו יש לתת את הדעת בעת ניהול משא ומתן לרכישת דירה הינו הסכם זיכרון דברים. בעניין זה עולות שאלות רבות בקשר לכדאיות החתימה על הסכם זה, לכן רצוי מאוד להיוועץ עם עורך דין בטרם החתימה על ההסכם.   

לפרטים נוספים וקביעת פגישה

לייעוץ וקבלת פרטים נוספים הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי דין ארנסט גדייב, בטלפון : 03-5089040, 050-3966629. משרדנו ישמח לעמוד לרשותכם לצורך כל שאלה ו/או עניין בקשר לעסקת המכר.

ארנסט גדייב

פרטי התקשרות

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  050-3966629

 03-5089040
 03-5089055
  רח' רוטשילד 55, (בית אלברט)     ראשל"צ